Gizlilik ve Güvenlik

Gizlilik ve Güvenlik

https://sacuzatmayollarin.wordpress.com/ sitemi ziyaret ettiğiniz, gizlilik ve güvenlik sayfamızı okuduğunuz için teşekkür ederim. Ziyaretiniz esnasında tarafımızdan hiç bir kayıt tutulmamaktadır. Tutulan kayıtlar hosting sağlayıcımız olan wordpress.com tarafından tutulmaktadır. Ana gizlilik ilkemiz gereği iletişim formundan sorduğunuz sorular haricince hiç bir kişisel bilgi talep etmemekteyiz. Yorumlar kısmına yazdığınız yorumlar ve sorular için verdiğiniz bilgiler tamamen sizin inisiyatifinizdedir. Sitemize ilettiğiniz bilgiler ve iletişimde kullandığınız elektronik postalar hiç bir suretle 3. kişi ve kurumlarla paylaşılmamaktadır.
Sistemimizde internet veri akışını hızlandırmak amacıyla çerez sistemi kullanılmaktadır. Sistemdeki çerezler tamamen wordpress.com tarafından yönetilmektedir. konuyla ilgili olarak politikalarına bakabilirsiniz. Sitemiz verdiğiniz bilgileri hiç bir surette kötüye kullanmamayı taahhüt eder.

Sitemiz kullanıcıların haklarına saygı duymayı en önemli kural sayar. https://sacuzatmayollarin.wordpress.com/ telif hakları ile korunan yazı ve görselleri kullanmamakta yanlışlıkla yapılan kullanımlarda ise bildirimde bulunmanız halinde ilgili materyali kaldırmayı taahhüt eder.

Reklamlar